Мы в соцсетях
INFORM.ZP.UA – это информационный портал и сайт новостей города Запорожья. Каждый день мы рассказываем главные и свежие новости политики, экономики, культуры, криминал, происшествия, спорта Запорожья и Украины. Фото и видео репортажи за сегодня. Онлайн актуальные и последние новости Запорожья и Запорожской области за день. Информация и персоны Запорожья. INFORM.ZP.UA публикует статьи запорожских журналистов, расследования и честную аналитику. Мы очень ценим наших читателей и отбираем и размещаем для них самую важную информацию о событиях города Запорожья и области.
----:--
Мы в соцсетях
Головна » Политика » В Запоріжжі падає довіра до «Слуги народу»

В Запоріжжі падає довіра до «Слуги народу»

В Запоріжжі падає довіра до «Слуги народу»

Політична сила втрачає підтримку виборців. Черговим підтвердженням всеукраїнських тенденцій щодо рейтингу пропрезидентської партії на регіональному рівні стало дослідження Independent Researching Group. За опитуванням: довіра до «Слуги народу» падає.

Дослідження політичної конфігурації Запорізької області напередодні майбутніх місцевих виборів провели 13-14 квітня. Прийняли участь 40 експертів з числа політичних консультантів, науковців, представників регіональних ЗМІ та лідерів думок з громадського сектора. Ми вже писали про підтримку діючого голови Володимира Буряка та негативну оцінку діяльності запорізького губернатора Віталія Турінка.

В дослідженні також оцінювалась електоральна підтримка політичних сил напередодні майбутніх виборів. Далі цифри, які говорять голосніше за коментарі.

 

“Вишенькою на торті” стала відповідь на питання “як оцінюєте, в якому напрямку рухається ситуація в Запорізькій області та загалом в Україні?” 95% опитанних вважають, що рухаємося в “неправильному напрямку”.

Нагадаємо, запорізькі лікарні терміново потребують засобів захисту.