Місцеві вибори восени відбудуться: Володимир Буряк – вдруге мер?

У діючого мера Володимира Буряка є всі шанси перемогти в майбутніх перегонах. В його «друге мерство» в Запоріжжі вірять майже 70% опитаних експертів. Цікаві цифри наводить дослідження політичної конфігурації Запорізької області напередодні майбутніх місцевих виборів.

Його провели Independent Researching Group. Прийняли участь 40 експертів з числа політичних консультантів, науковців, представників регіональних ЗМІ та лідерів думок з громадського сектора.

Дані цікаві, а для деяких гравців шокуючі, – резюмує Аскад Ашурбеков, співласник компанії, яка проводила дослідження.

В дослідженні проаналізовані також довіра та підтримка діяльності губернатора, народних депутатів, Верховної Ради та президента Володимира Зеленського. Показово, що діяльність голови Запорізької облдержадміністрації Віталія Туринка оцінюють як “дуже погано” 55% опитаних. Відмінною його роботу не вважає жоден опитаний. До того ж, більшість експертів, які брали участь в опитуванні, вважають, що запорізького губернатора можуть звільнити до місцевих виборів. 

В ТОП-5 найефективніших народних депутатів: Юлія Яцик, Сергій Мінько, Олександр Пономарев, Володмир Кальцев, Павло Мельник. 

 

Нагадаємо, парламент врахував пропозиції Асоціації міст України щодо змін до Держбюджету-2020. Місцеві бюджети не буде спустошено.


Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: