Мы в соцсетях
INFORM.ZP.UA – это информационный портал и сайт новостей города Запорожья. Каждый день мы рассказываем главные и свежие новости политики, экономики, культуры, криминал, происшествия, спорта Запорожья и Украины. Фото и видео репортажи за сегодня. Онлайн актуальные и последние новости Запорожья и Запорожской области за день. Информация и персоны Запорожья. INFORM.ZP.UA публикует статьи запорожских журналистов, расследования и честную аналитику. Мы очень ценим наших читателей и отбираем и размещаем для них самую важную информацию о событиях города Запорожья и области.
----:--
Мы в соцсетях
Головна » События » Нагородили юні таланти пожежного мистецтва: рятувальники підбили підсумки “Місячника безпеки життєдіяльності”

Нагородили юні таланти пожежного мистецтва: рятувальники підбили підсумки “Місячника безпеки життєдіяльності”

Нагородили юні таланти пожежного мистецтва: рятувальники підбили підсумки “Місячника безпеки життєдіяльності”

27 лютого в актовому залі Головного управління відбулась урочиста церемонія нагородження переможців «Місячника безпеки життєдіяльності» Школярі з різних районів та міст області, що увійшли до числа призерів, викладачі та батьки, зібрались разом, щоб взяти участь у конкурсах і вікторинах, привітати переможців, продемонструвати свої таланти. Гостями свята стали учні місцевих шкіл.

У нагородженні юних талантів взяли участь представники ДСНС України, а саме  начальниця відділу забезпечення запобігання надзвичайним ситуаціям у житловому секторі Управління забезпечення Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту полковник служби ЦЗ Валентина Шаповалова. Вона відмітила, що Запорізька область є однією з небагатьох, котра зберегла традицію щорічного проведення Місячника безпеки дитини. Адже, саме через таку форму взаємодії із підростаючим поколінням, яке із захопленням та креативом підходить до участі у таких заходах, є змога попередити лихо, навчаючи дітей елементарним азам крізь призму творчості. 

Читайте также: В Запорожской области суд вернул в госсобственность курган

 56 переможців у різних номінаціях, таких як: малюнки, плакати, літературні твори, макети, поробки, творчі роботи, навчальні мультимедійні посібники, дидактичні ігри отримали Грамоти та цінні подарунки.

Окрему вдячність Головне управління висловлює меценатам та спонсорам, зокрема Геннадію Виходцеву – група компанії «Фокстрот», Дмитру Матюхіну – «Міський центр допомоги» та ресторану швидкого харчування «МакДональдз». Завдяки такій підтримці це свято стало дійсно яскравим та захоплюючим!

Читайте также: В Запорожской области объявили штормовое предупреждение

 «Рівний рівному» – саме під таким гаслом рятувальники прагнуть навчити молоде покоління правилам безпеки життєдіяльності. У рамках свята команда ДЮП ЗОШ №88 «ЩИТ» провели для маленьких гостей запальні виступи, які вразили не тільки дітей, а й дорослих і надовго запам’ятаються гостям. У свою чергу, команда ДЮП «Лицарі вогню» ЗЗОШ №15, на запрошення рятувальників, провели Урок безпеки «Комфортно там, де безпечно», під час якого Лисичка Фокс та її помічник робот Трот заговорили англійською, показали дітям фірмовий мультфільм «Фокс і Трот поспішають на допомогу» та провели пізнавальні вікторини.

Такі Уроки пройшли у всіх областях України. Їх започаткували і проводять з 2012 року фахівці Державної служби України з надзвичайних ситуацій та групи компаній «Фокстрот» як частина соціального проекту «Школа безпеки». А Запорізька область – лідер України по заняттям в «Школі безпеки», адже у минулому році такі уроки пройшли у 35 школах нашого регіону. Понад 25 тисяч дітей повторили на них правила безпеки!

Читайте также: Из Васильевского зоопарка забрали спасенную медведицу

Тому, у рамках Місячника безпеки рятувальники спільно із соціальним партнером провели Фестиваль малюнків за мотивами мультсеріалу про відважну Фокс і сміливого Трота. Під час нагородження переможців, які виконали найкращі роботи, прес-секретар Групи компаній Фокстрот Алевтина Белецька звернулася до усіх учасників зі словами вдячності за відповідальне ставлення до питань безпеки та сказала, що пишається такими талановитими дітьми і їх жагою пізнання корисного.

Також, всі присутні привітали учасників Всеукраїнського дитячого громадського руху «Школа безпеки» запорізького навчально-виховного комплексу військово-спортивного профілю «Запорізька січ». Цієї зими у селі Буковець, у мальовничому Карпатському краї, відбувся зимовий навчально-тренувальний збір ВГДР «Школа безпеки». Впродовж шести днів близько школярі з регіонів України, в тому числі Запорізька область, проходили спеціальні майстер-класи, навчалися рятувальної справи у професійних гірських рятувальників, а також були запеклими суперниками у командних та особистих змаганнях. Наша збірна «Запорізька Січ» посіла почесне ІІІ місце. В рамках «Місячника» всі вони отримали пам’ятні подарунки від рятувальників та ЗОО Товариства Червоного Хреста України.

Читайте также: В убийстве таксиста в Бердянске подозревают молодого парня

Організатори свята, в свою чергу, сподіваються, що всі учасники тепер стануть справжніми помічниками рятувальників та навчатимуть правилам своїх друзів та знайомих.  Безпека починається з кожного із нас!

Свято шедеврів дитячої творчості на тему безпеки життєдіяльності позаду, а всі роботи переможців займуть свої місця в експозиції «ДСНС очима дітей» на виставці пожежно-рятувальної служби, яка приймає понад 5000 відвідувачів на рік. Тепер ці роботи стануть прикладом для наслідування на наступні роки та даруватимуть радість гостям виставки.

Довідка: з 2003 року ГК «ФОКСТРОТ» підтримує ініціативи державних органів влади у навчально-виховній роботі зі школярами щодо профілактики травматизму дітей у невиробничій сфері, а з 2008 року ГКФ під девізом «Комфортно там, де безпечно!» реалізує соціальний проект «Школа безпеки». За сприяння фахівців ДСНС України було створено навчальний мультсеріал «Фокс і Трот поспішають на допомогу», рекомендований для роботи з молодшими школярами Міністерством освіти та науки України. У інтернеті мультсеріал «Фокс і Трот поспішають на допомогу» переглянули близько 700 тисяч глядачів. За мотивами найпопулярнішої за кількістю переглядів четвертої серії мультфільму «Пожежа» була розроблена листівка «При пожежі дій правильно!» та розклад уроків. Більше 30 тисяч розкладів та дисків з мультфільмом  було передано в школи та дитячі садки країни для навчання дітей правилам безпеки. Проект «Школа безпеки» було названо найбільш упізнаваним серед споживачів в ритейлі (за результатами опитування InMind), він став переможцем 7-го Національного фестивалю соціальної реклами у своїй номінації. Детальніше про соціальний проект «Школа безпеки» за посиланням.