На Запорізькому напрямку знищили до десяти БМП та танк окупантів (ВІДЕО)
Оператори Сил безпілотних систем продовжують знищувати бронетехніку російських військ у Запорізькій області. Лише за останні тижні на ділянці фронту поблизу Гуляйполя було уражено до десяти бойових машин піхоти та один танк окупантів.