Схема на 1 млн грн: на Запоріжжі викрили колишню керівницю аптеки
Поліцейські викрили колишню керівницю аптечної мережі, яка, за даними слідства, після окупації частини Запорізької області перейшла на бік РФ та організувала схему привласнення бюджетних коштів. Жінці повідомлено про підозру.