Річний план розвитку Запоріжжя у вересні виконаний лише на 27%

Бюджет розвитку м.Запоріжжя на 2017 рік- 1,7 мільярда гривень!

Станом на сьогодні план розвитку Запоріжжя виконаний на суму 470 000 гривень, у той час, як заплановано в бюджеті 1 720 000, а це лише скупих 27%. Щоб запоріжці про це не здогадалися у документі вказано – виконано на 1 вересня 47% плану. Виглядає усе непогано, бо складається враження, що це річний план, але ж ні.  Якщо прочитати уважніше – то це відсоток з плану розрахованого на 8 місяців, а річних це 27%. А це означає, що знову у місті все стоїть, “крєпкіє хозяйственікі” вкотре доводять, що методи, які раніше застосовували на заводах, ніяким чином не підходять до управління містом.

На це нашу увагу звернув народний депутат Ігор Артюшенко. 

З його посту з соціальній мережі фейсбук:

Місцево-статистично-емоційне.

Бюджет розвитку м.Запоріжжя на 2017 рік- 1,7 мільярда гривень!
Це насправді чітке підтвердження успіху нашої реформи децентралізації, бо за останні 3 роки бюджет розвитку виріс майже в 4 рази. Це якраз гроші на всі місцеві ініціативи: міські дороги, ремонти в системі ЖКГ, шкіл, лікарень, садочків, нове медичне обладнання, комп’ютерні класи, парки, спортивні та дитячі майданчики…Іншими словами – це гроші на все те, чого ми так довго чекаємо: нове сучасне місто, в якому комфортно жити.

А тепер про план виконання.

Дивлюсь в документі на останню цифру – виконання на 1 вересня – більше 47%. Непогано, думаю, хоч хотілося б краще. Бо ж літо пройшло і основні ремонти шкіл-садочків-лікарень теж. Потім дивлюсь на суми в грошах і розумію маніпуляцію. Це ж відсоток виконання від плану на 8 місяців, а не річного плану! Річний же план виконаний лише на 27%!
Або 470 000 т. від 1 720 000 т. Такими темпами і до 50% виконання річного плану дотягнути буде важко….

Висновки:
1. Минула міська регіоналівська влада нічого не робила, бо майже все розкрадала.
2. Сучасна місцева “заводська” влада не встигає витрачати кошти. Навіть половину.

А могло б бути в 2 рази більше відремонтованих доріг, шкіл і лікарень; в 2 рази більше відремонтованих під’їздів та дахів будинків; в 2 рази більше нових комп’ютерних класів в школах та дитячих майданчиків. Бо гроші на це є і заважає геть інше.

Запоріжжя

В умовах реформ, а зокрема реформи децентралізації, місцеві бюджети отримали досить великі суми для реалізації власних потреб. Раніше таких цифр не бачили у регіонах, а отже будь-що зроблене для міста розцінюється запоріжцями як: “Вау, от молодець у нам мер, раніше парку не могли зробити, а зараз роблять, раніше дороги не лагодили, а зараз постійно кипить робота…. “. Стосовно доріг справді – робота кипить, у першу чергу тому, що  кладуть її неякісно і після перших же дощів вона розпливається. То ж робота так кипітиме, очевидно всю каденцію нинішнього мера. Парки  та проспекти – окрема тема, зокрема, усі ми бачимо проспект Маяковського, який добре було б, якби закінчили до нових місцевих виборів, бо інакше доведеться передавати естафету.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.


Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: