Валентин Наливайченко запевняє, що кордон ніхто не проривав


Зокрема лідер руху “Справедливість” Валентин Наливайченко говорить про те, що перетин кордону групою людей був вимушеним, оскільки людям довелося залишати ймовірно заміноване місце

Екс- голова Служби Безки посилається на Закону України «Про державний кордон України», стаття 9 частина 9. Цитуємо частину статті. “Не є порушенням правил перетинання державного кордону України вимушене перетинання держкордону особами, вчинене в стані крайньої необхідності, а також за інших вимушених обставин.

Юристи та лідер Руху «Справедливість» Валентин Наливайченко наголошують: посадова особа прикордонної служби України повідомила громадянам України, які 10 вересня перебували на КПП Шегині, що пункт пропуску ймовірно замінований. Саме це і змусило групу людей, серед яких був і лідер Руху Нових Сил Міхеіл Саакашвілі, перетнути кордон, не дочекавшись відмітки у паспорті.

Про ймовірне замінування повідомили близько 20-тої години: «Жодних антитерористичних заходів не вжито! Мирні громадяни, які навколо нас, не попереджені про вибухівку. Прикордонники стоять нічим не захищені. Людей ніхто не захищає!” – наголосив Валентин Наливайченко

Лідер Руху «Справедливість», народний депутат Сергій Власенко та юрист Маркіян Галабала стверджують, що звернулися до начальника Західного регіону Держприкордонслужби України генерала Єгорова з вимогою негайно пропустити людей на територію України, вивівши їх з небезпечної для здоров’я та життя зони. Однак отримали відмову.

Тому, перетинаючи кордон, мирні громадяни України жодним чином не порушили Закон України, адже рятувалися від ймовірної небезпеки, про яку повідомила посадова особа Державної прикордонної служби України, зауважив Наливайченко.

Втім, інформація про замінування території не підтвердилася, але галасу та паніки не наробило чимало.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.


Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: