Запорізькі правоохоронці затримали учасників організованої групи, які продавали канабіс. Десятеро чоловіків на чолі з 42-річним організатором незаконно вирощували та збували наркоречовину на території Запоріжжя та Запорізького району. Поліцейські зібрали докази та вже завершили досудове розслідування відносно фігурантів.
Про це повідомили на фейсбук-сторінці поліції Запорізької області
Організатором незаконного збуту наркотичної речовини став 42-річний мешканець Запоріжжя. До продажу канабісу він залучив дев’ятьох довірених осіб віком від 19 до 41 року. Між членами угруповання були чітко розподілені обов’язки – від вирощування і фасування канабісу до його безпосереднього збуту та збору грошей.



На початку жовтня 2025 року правоохоронці провели 30 одночасних санкціонованих обшуків на території обласного центру та району. У результаті слідчих дій вилучили 16 кг сухої рослинної речовини з характерним запахом канабісу, понад 50 зіп-пакетів із аналогічною речовиною, 7 кг гілок канабісу із «шишками», кущі наркорослини, чорнові записи, готівку в різних валютах, банківські картки, 29 мобільних телефонів та інші докази протиправної діяльності.
Читайте також:
- Поранення голови, тіла та кінцівок: у Запоріжжі від обстрілів постраждали п’ятеро жінок.
- Запорізькі підприємці можуть скористатися програмою енергодопомоги від держави: що відомо.
- Російські війська обстріляли пункт ДСНС на Запоріжжі: наслідки.
- Підприємці Запоріжжя можуть взяти безвідсотковий кредит на енергообладнання: деталі.
- У Запоріжжі відчули землетрус: що відомо.
📢 Inform.zp.ua працює, щоб ви знали правду. Ми щодня збираємо важливі новини про Запоріжжя, окуповані території та життя в регіоні. Якщо наша робота важлива для вас, підтримайте редакцію донатом — ваша допомога дозволить нам продовжувати писати для вас! ❤️ Підтримати: за посиланням 👈