Сьогодні, 15 грудня, у Запоріжжі протягом дня можливе погіршення якості повітря та поява неприємного запаху.
Про це повідомили в Запорізькій обласній військовий адміністрації.
За даними синоптиків, з 08:00 до 20:00 в місті очікуються несприятливі метеоумови, за яких шкідливі речовини можуть накопичуватися у приземному шарі повітря.
У Департаменті захисту довкілля Запорізької ОДА повідомили, що в цей період підприємства мають скоротити викиди відповідно до чинних дозволів на забруднення атмосферного повітря. Мешканцям міста радять менше перебувати на вулиці, тримати вікна зачиненими та пити більше води.
Читайте також:
- У Запоріжжі повністю ліквідували стихійне сміттєзвалище, про яке містяни повідомили через портал «ЕкоЗагроза».
- В Олександрівському районі Запоріжжя виявили стихійні сміттєзвалища. Інспекція зобов’язала міську владу прибрати їх до кінця року.
- Благодійний бренд презентував новий аксесуар – брелок «Коник з Хортиці», виготовлений зі 100% переробленого пластику, зібраного в Запоріжжі.
- Росіяни у тимчасово окупованому Мелітополі винесли вирок 65-річній пенсіонерці Ірині Суховей – її засудили до 12,5 років колонії.
- Журналістка Ірина Левченко перебуває в ув’язненні за звинуваченням у “тероризмі”. Ймовірно, її можуть етапувати до Криму.
📢 Inform.zp.ua працює, щоб ви знали правду. Ми щодня збираємо важливі новини про Запоріжжя, окуповані території та життя в регіоні. Якщо наша робота важлива для вас, підтримайте редакцію донатом — ваша допомога дозволить нам продовжувати писати для вас! ❤️ Підтримати: за посиланням 👈