Сьогодні, 11 вересня, через аварійні ремонтні роботи на водопроводі Ду-100 мм у місті тимчасово відключили водопостачання.
Про це повідомляє КП “Водоканал”.
Без води залишилися близько 1200 мешканців шести п’ятиповерхових будинків за адресами: вул. Перемоги, 93а, 93б, 93в, 95б, 103 та 105.
Для зручності містян підвіз води здійснюватиметься автоцистерною, яку розмістять біля будинків за адресою: вул. Перемоги, 93в–105.
Нагадаємо, сьогодні, 11 вересня, у зв’язку з проведенням планового і термінового ремонту з електрообладнання, багато будинків тимчасово знеструмлять.
Читайте також:
Днями у Запоріжжі розпочалися ремонтні роботи в сквері Маяковського. Місцями встигли зняти плитку та прибрати бордюри. Вартість робіт не відома.
У Міській дитячій лікарні №5 Запоріжжя ревізія виявила порушення на суму 5,5 млн грн. Кошти бюджету використовували не за призначенням, а закупівлі й виплати проводили з помилками.
У громади Запорізької області передали 14 нових шкільних автобусів. Вони підвозитимуть учнів, зокрема й дітей з інклюзією, до навчальних закладів у прифронтових районах.
Російські окупанти атакували один із районів Запоріжжя безпілотником. Є поранені.
📢 Inform.zp.ua працює, щоб ви знали правду. Ми щодня збираємо важливі новини про Запоріжжя, окуповані території та життя в регіоні. Якщо наша робота важлива для вас, підтримайте редакцію донатом — ваша допомога дозволить нам продовжувати писати для вас! ❤️ Підтримати: за посиланням👈