У Запоріжжі 5 та 6 липня транспорт КП «Запоріжелектротранс» курсуватиме за оновленими схемами. Причина – ремонтні роботи на проспекті Соборному, що їх проводить КП «Водоканал».
Про це повідомляє Запорізька міська рада.
Обмеження руху автотранспорту запровадять із 16:00 5 липня до 10:00 6 липня поблизу будинку №228 у напрямку греблі ДніпроГЕС. У зв’язку з цим частина тролейбусів курсуватиме за зміненими маршрутами.
Зміни в русі тролейбусів:
- №3: «4-й Південний мкрн» – «Набережна» + 2 тролейбуси з автономним ходом «Вул. Піщана» – «Вул. Сєдова»
- №8: «Сімферопольське шосе» – «Набережна» + 2 тролейбуси з автономним ходом «Завод «Запоріжкабель» – «Вул. Сєдова»
- №11 та №17: курсуватимуть від «Вул. Сєдова» до «Набережної»
Окремий розклад руху тролейбусів на Хортицю у вихідні:
- Вранці: виїзд з «Вул. Сєдова» о 07:47, прибуття на турбазу «Хортиця» – о 08:34, відправлення назад – о 08:40
- Увечері: виїзд з «Вул. Сєдова» о 16:07, прибуття на турбазу – о 16:54, відправлення – о 17:03
Без змін працюватимуть:
- Трамвайні маршрути: №3, 10, 12, 14, 15, 16
- Тролейбуси: №9 та №14
- Автобуси: №7, 17, 18, 29, 34а, 38, 39, 56, 59, 72, 86, 94, 98 (до «Вул. Гарнізонна»)
З актуальними графіками можна ознайомитись на сайті КП «Запоріжелектротранс»: https://zet.zp.ua
Нагадаємо, приблизно із 10 серпня в Запоріжжі на маршрути вийдуть перші нові автобуси – усього 10 одиниць транспорту. Це лише початок масштабного оновлення громадського транспорту міста.
📢 Inform.zp.ua працює, щоб ви знали правду. Ми щодня збираємо важливі новини про Запоріжжя, окуповані території та життя в регіоні. Якщо наша робота важлива для вас, підтримайте редакцію донатом — ваша допомога дозволить нам продовжувати писати для вас! ❤️ Підтримати: за посиланням 👈