У дзеркальну дату 25 травня 2025 року в Запоріжжі створили сім’ї 24 пари молодят.
Про це повідомило Південне міжрегіональне управління Міністерства юстиції в м. Одеса.
Загалом у цей день в шести південних областях України одружилися 271 пара, які обрали символічну дату для початку спільного життя:
- Дніпропетровська область — 158 шлюбів
- Одеська — 38
- Миколаївська — 34
- Запорізька — 24
- Кіровоградська — 15
- Херсонська — 2


Дзеркальні дати — як-от 25.05.2025 — вважаються сприятливими для весілля, зокрема у нумерології та народних прикметах. Віриться, що вони несуть потужну енергетику й можуть стати гарним знаком для молодих пар на початку подружнього життя.
Нагадаємо, 17 квітня в Запорізькому обласному перинатальному центрі народилися троє хлопчиків – це перша трійня у місті від початку повномасштабного вторгнення. Малюки з’явилися на світ у родині Анастасії та Сергія Швеців.
Читайте також:
У спробі перекрити дефіцит влада може запровадити нові податки для громадян України. Серед обговорюваних варіантів – перекази на картку.
З 1 липня 2025 року Україна офіційно переходить на новий стандарт напруги — 230 вольт замість 220.
У Запоріжжі не планують змінювати тарифи на проїзд у громадському транспорті. Якщо ціни на паливо залишаться стабільними, вартість проїзду змінювати не будуть.
Після завершення ремонтних робіт на перегоні Ясіня — Вороненко потяги знову курсуватимуть за звичним маршрутом. Зокрема, це стосується поїзда №5 “Запоріжжя — Ясіня”.
📢 Inform.zp.ua працює, щоб ви знали правду. Ми щодня збираємо важливі новини про Запоріжжя, окуповані території та життя в регіоні. Якщо наша робота важлива для вас, підтримайте редакцію донатом — ваша допомога дозволить нам продовжувати писати для вас! ❤️ Підтримати: за посиланням👈