Запорізька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №100 розпочне змішаний формат навчання з початку вересня. У навчальному закладі відремонтували укриття, що дозволить у дві зміни навчатися 1143 учням.
Про це повідомили в Запорізькій обласній військовій адміністрації.
У спеціалізованій школі № 100 запровадять змішану форму навчання у дві зміни у ротаційний спосіб. Тобто в першу зміну – навчатимуться діти 1-4 класів. У другу зміну – учні середніх та старших класів. Початкова ланка ходитиме до школи тиждень через тиждень, діти будуть змінювати один одного. Учні 5-11 класів навчатимуться тиждень в укритті, а два – дистанційно.
До початку нового навчального року в школі № 100 встигли зробити капітальний ремонт укриття. Зокрема встановили нову вентиляційну систему та систему фільтрації повітря у разі надзвичайних ситуацій.
Також в укритті відремонтувати підлогу та стелю, побудували туалетні кімнати з рукомийниками. Таким чином безпечний простір тепер має три навчальні кімнати. Кожна може вмістити максимум 60 учнів.
Директор школи Сергій Доновський зазначив, що батькі учнів на власні очі бачили облаштоване укриття. За результатами опитування визначили, що 90% батьків хочуть, щоб їхні діти навчалися в очному режимі.
Нагадаємо, що у Запоріжжі в Хортицькому районі дев’ять навчальних закладів навчатимуть дітей в змішаному режимі з вересня.
Раніше ми писали, що у Запорізькій області понад 46 тисяч учнів матимуть змогу відвідувати школу очно в змішаному форматі. 122 школи регіону обладнані укриттями, що дозволяє організувати навчальний процес навіть в умовах воєнного часу. Учні навчатимуться переважно в укриттях, за змінами або графіками.
Читайте також:
Дитячі садочки “Горошинка” та “Гномик” у Хортицькому районі Запоріжжя переходять на змішану форму навчання. Діти зможуть перебувати у закладах не більше трьох годин.
З вересня дитячий садок № 144 “Запорожець” буде приймати вдвічі більше дітей та працюватиме у дві зміни. Зараз вихованці відвідують заклад по 3 години тричі на тиждень.
На правому березі Запоріжжя триває будівництво підземної школи. Роботи на базі колегіуму “Елінт” розпочали 3 тижні тому. Вже облаштували під’їзд до будівельного майданчика, перенесли опори освітлення та провели гідроізоляційні роботи.