Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Суспільство » Транспорт » У Запоріжжі змінився рух маршрутного таксі №1

У Запоріжжі змінився рух маршрутного таксі №1

У Запоріжжі змінився рух маршрутного таксі №1

Ілюстративне фото

По вулиці Культурній в Запоріжжі тривають ремонтні роботи. Через це рух маршрутного таксі №1 “вул. Базарна – Дослідна станція” буде курсувати за зміненим маршрутом.

Про це повідомили в додатку EasyWay.

Маршрутне такcі курсуватиме за зміненим маршрутом через вул. Космічну та вул. О.Говорухи без заїзду на вул. Культурну та вул. Святоволодимирівську.

Зміни діятимуть тимчасово, на період до завершення ремонтних робіт по вул. Культурній (на ділянці від вул. О.Говорухи до вул. Тополіна).

Які ще зміни будуть в роботі транспорта в Запоріжжі?

У Запоріжжі 17-19 квітня з 9:30 до 13:30, трамвай №3 буде працювати за скороченим маршрутом: “Вокзал Запоріжжя-1 – Запоріжцирк”.

Зміни пов’язані з ремонтом трамвайної колії між зупинками “вул. Діагональна” та “Дніпроспецсталь”.