Главная » Экономика » Запорізька ТПП запрошує підприємців до участі у вебінарах у грудні

Запорізька ТПП запрошує підприємців до участі у вебінарах у грудні

Вебинар
Вебинар

Запорізька і Сумська торгово-промислові палати продовжують реалізацію спільного проєкту «Експертні  консультації. Об’єднаний економічний фронт двох регіонів» у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.

У листопаді вже відбулося 17 інформаційних заходів на теми податків і фінансів, кадрового законодавства у воєнний час, франчайзингу, розвитку експортного потенціалу компаній, digital-інструментів. Попереду – розгляд ще багатьох важливих питань.

У грудні відбудуться вебінари на такі теми:

  • 2 грудня — «Останні нововведення в сфері ЗЕД, нові можливості та потенційні спрощення для бізнесу». Спікер: Микола Ларін, керівник проєктів Асоціації експортерів і імпортерів «ЗЕД»
  • 5 грудня — «Виставки як інструмент розширення ринків збуту»
  • 6 грудня —  «Особливості участі в закордонних виставках під час війни». Спікер: Олексій Грушецький, радник директора державної установи «Офісу з розвитку підприємництва та експорту»
  • 8 грудня — «Практичні питання застосування національної електронної транзитної системи та міжнародного застосування NCTS». Спікери: Андрій Куц, віцепрезидент Запорізької ТПП, Олександр Губа, начальник управління сертифікації та декларування ЗТПП, експерти митниці (спікери уточнюються)
  • 12 грудня — «Пошук нових каналів збуту та підвищення продажів під час війни»
  • 13 грудня — «Практикум з розвитку життєстійкості для власника бізнесу та команди»
  • 14 грудня — «Антикризовий маркетинг для МСБ»
  • 15 грудня — «Ефективна віддалена робота. Виклики нового часу». Спікерка: Світлана Насирова, сертифікована бізнес-тренерка, ведуча стратегічних та командних сесій.
  • 20 — 21 грудня – «Як через digital запустити свій бізнес на західні ринки без великої команди та бюджету. Спікерка: Дар’я Шигаєва, digital-маркетологиня, директорка зі стратегії в digital-агентстві Skykillers.
  • 23 грудня — «Бренд компанії. Стратегії позиціювання бренду. Канали просування». Спікерка: Ксенія Нагорна, начальниця управління міжнародних відносин Запорізької ТПП

Відеозаписи всіх вебінарів, що вже відбулися, ви можете переглянути за посиланням: http://surl.li/dsoxb

Проєкт «Експертні  консультації. Об’єднаний економічний фронт двох регіонів» реалізується за підтримки Програми розвитку ООН та Європейського Союзу в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру.

Обов’язкова реєстрація за посиланням: https://cutt.ly/xB4x7oL

Додаткова інформація за тел.: +38 050 484 11 97, e-mail: [email protected]

Загалом протягом двох місяців заплановано проведення 28-ми безкоштовних консультаційних онлайн-заходів у форматі вебінарів, практикумів, а також майстермайнд-сесій для спільного вирішення бізнес-завдань учасників. Головні теми курсу – податки, трудові правовідносини, антикризовий маркетинг, експорт, бренд і франшиза, форс-мажор, митні процедури, державні закупівлі в Україні і ЄС, digital-маркетинг, SMM, участь бізнесу в програмах відновлення України.

Програми вебінарів розраховані на представників мікро-, малого та середнього бізнесу і, органи місцевого самоврядування, що працюють з бізнесом, громадські організації.

Для довідки

«Об’єднаний економічний фронт двох регіонів» реалізується за підтримки ПРООН у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Програму ООН із відновлення та розбудови миру (UN RPP) реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).

Програму підтримують дванадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Канади, Данії, Німеччини, Японії, Нідерландів, Норвегії, Польщі, Швеції і Швейцарії.