Главная » Экономика » Технологии » SEO-оптимізація: особливості проведення

SEO-оптимізація: особливості проведення

жесткий диск очистка ноутбук
Ноутбук

SEO-оптимізація, або Search Engine Optimization, передбачає внесення змін у сайт з метою його підлаштування під певні запити й вимоги пошукових систем. Охоплює цілий комплекс заходів для збільшення продажів, розширення цільової аудиторії та загалом популяризації конкретної компанії. В межах просування спеціаліст виконує певні дії, щоб підвищити позиції ресурсу у видачі пошукової системи за конкретними релевантними запитами.

Тепер, під час війни, інтернет-оптимізація стає ще більш актуальною. Вести бізнес складніше через те, що частина цільової аудиторії недоступна – перебуває за кордоном або на тимчасово окупованих територіях. Та полишати улюблену справу теж не варто, бо Україні зараз як ніколи потрібні успішні підприємці, готові сплачувати податки й донатити на армію. Залишитися на плаву у складні часи допоможе SEO-оптимізація (докладніше — https://elit-web.ua/seo-optimizatsija-sajta)

Кому це необхідно

Існує багато ефективних сучасних інструментів для просування вебмайданчиків в Інтернеті. Для цього активно використовують методики маркетингу в соціальних мережах, інші технології. SEO просування сайту завжди передбачає індивідуальний підхід. Перш ніж оптимізувати той чи інший ресурс, потрібно чітко визначитися з цілями, проаналізувати конкурентів, створити семантичне ядро й технічне завдання. Це складна робота, яка потребує високого професіоналізму та практичного досвіду.

Наразі пошукова оптимізація потрібна кожній компанії, яка надає послуги в Інтернеті. Жителі міст, які потерпають від обстрілів, давно не можуть вести бізнес офлайн, тому переходять у Всесвітню мережу. Це найкращий спосіб не втратити клієнтів, швидше знайти нових і продовжити діяльність. Послуги SEO особливо слід замовити тим, хто лише починає працювати онлайн. Таким брендам необхідно залучати й розширяти цільову аудиторію.

Оптимізацію завжди замовляють інтернет-магазини, незалежно від того, які товари вони продають. Методики, які використовуються в межах Search Engine Optimization, допоможуть популяризувати як портал, де пропонують косметику, так і сторінку з одягом, взуттям тощо. Просування найбільш корисне для бізнесів, які не мають локального розташування – а зараз, під час війни, коли багато людей змушені були переїхати, це тим більше актуально.

Які головні переваги

Кожному, хто хоче замовити просування для свого вже наявного давно чи новоствореного сайту, варто звернутися до агенції Elit-Web. Тут надають повний комплекс послуг для популяризації онлайн-майданчика в Інтернеті. Професійна розкрутка передбачає залучення багатьох профільних працівників для роботи над оптимізацією. Завжди застосовується індивідуальний підхід.

Просування сайтів за допомогою методик Search Engine Optimization має достатньо переваг:

  • збільшення видимості сайту в Інтернеті. Правильне розкручування призводить до того, що після введення тематичного пошукового запиту в системі сайт з’являється в першій п’ятірці або десятці видачі;
  • зростання кількості відвідувачів. За статистикою, люди найчастіше переходять за тими посиланнями, які видно на першій сторінці пошукової системи в результатах конкретного запиту;
  • покращення конверсії. Якщо ресурс добре оптимізований, трафік на ньому зростає. Так поступово збільшуються доходи компанії, адже якщо людина зайшла на сайт, то велика ймовірність, що вона здійснить купівлю або замовить послугу;
  • популяризація бренду. Працює на довгострокову перспективу, дає про себе знати не відразу. Проте через якийсь час успішно створене ім’я компанії працюватиме на неї;
  • підвищення конкурентоспроможності в галузі. Щоб втриматися на плаву зараз, мало збільшити свою присутність в Інтернеті. Важливо й витримати конкуренцію, яка зараз дуже висока.

Просування сайту охоплює багато заходів. По-перше, це аудит сторінок, виявлення й виправлення помилок, слабких місць. Далі фахівці створюють семантичне ядро за тематичними запитами та проводять внутрішню оптимізацію, прописуючи метатеги, проставляючи ключі в текстах.

Elit-Web займається всім, що потрібно для підвищення ефективності сайту в пошукових системах і, як наслідок, збільшення продажів і відвідувань. Досвідчені фахівці допоможуть вивести сайт у перші позиції видачі.