Головна » Экономика » Бизнес » Запорізька торгово-промислова палата запускає новий проєкт підтримки бізнесу

Запорізька торгово-промислова палата запускає новий проєкт підтримки бізнесу

Бизнес
Бизнес

Запорізька торгово-промислова палата повідомляє про старт реалізації нової ініціативи. Це інформаційна платформа PRO_Business – спеціалізований онлайн-сервіс для запорізьких компаній.

Міжнародна підтримка

Нещодавно проєкт підтримали міжнародні партнери: протягом трьох наступних місяців онлайн-сервіс працюватиме за підтримки ПРООН у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру та за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Також  Запорізька ТПП співпрацює з системою палат за кордоном, які активно допомагають Україні та українській бізнес-спільноті. Загалом діє понад 70 двосторонніх угод з іншими палатами, асоціаціями, донорськими організаціями.

PRO_Business
PRO_Business

PRO_Business в умовах воєнного часу

Варто зазначити, робота над проєктом розпочалася ще минулоріч, утім нині він став ще актуальнішим, адже створює додаткові можливості для запорізьких компаній в умовах воєнного часу.

Мета ініціативи: заявити про економічний потенціал Запорізького регіону, можливості локальних виробників, надати підприємцям майданчик для міжнародної презентації. Повна назва: «Збереження та відновлення експортного і виробничого потенціалу МСБ Запорізької області в умовах воєнного стану».

Наразі на онлайн-платформі представлені понад 500 учасників та учасниць з різних сфер виробництва, сфери послуг і консалтингу. Триває технічне доопрацювання онлайн-ресурсу. Зокрема, незабаром з’являться розділи для розміщення та пошуку комерційних пропозицій, резюме та вакансій, новини та бізнес-аналітика.

Не тільки онлайн

Інформаційна платформа не обмежується онлайн-майданчиком. У проєкті заплановані й інші корисні для підприємців теми: підготовка маркетингових досліджень ринків і «дорожніх карт» з експорту та імпорту, безкоштовні консультації та бізнес-тренінги, «Ярмарок вакансій».

Наразі Запорізька ТПП запрошує представників бізнесу пройти опитування, яке допоможе охопити всі нагальні потреби підприємців та підприємиць.

Для відповіді на запитання анкети перейдіть, будь-ласка, за посиланням: cutt.ly/oJ87fqx

За додатковою інформацією звертайтеся за тел. +380 50 484 1197 або листом на електронну пошту: [email protected]

Пресцентр: +380 50 600 4681, e-mail: [email protected]


Довідково

Проєкт «Збереження та відновлення експортного і виробничого потенціалу МСБ Запорізької області в умовах воєнного стану» реалізує Запорізька торгово-промислова палата в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).

Програму підтримують дванадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії.