Головна » Общество » На Хортиці з’явиться новий музей

На Хортиці з’явиться новий музей

Запоріжжя Музей українського побуту
Він розташований на території Кінного театру.

У Запоріжжі офіційно зареєстрували ще один музей на Хортиці. Його створили на території Кінного театру «Запорозькі козаки».

Про це повідомляється на сторінці Кінного театру у фейсбуці.

Нова пам’ятка архітектури буде називатися Музеєм українського побуту. Там будуть зібрані унікальні колекції предметів різних історичних епох. 

Як розповів головний спеціаліст з історико-культурної спадщини Департаменту культури і туризму Запорізької міськради Павло Кравчук, в музеї будуть зібрані колекції не тільки міського, а й національного рівня.

— Тут представлені етнографічні експонати з різних регіонів нашої великої Батьківщини. Дуже цікавий напрямок, пов’язаний з нашим козацьким минулим — тут є певні елементи, які підкреслюють саме «запорізький» напрямок цього музею. Він стане «магнітом» на рівні музею запорізького козацтва. А з огляду на деякі особливості його експозиції, він може бути більш цікавим для відвідувачів в плані саме сімейного дозвілля, — йдеться у повідомленні.
 
Окрім того, зазначається, що адміністрація музею «готує сюрприз для відвідувачів» — нововведення європейського рівня, якого немає в жодному музеї Запоріжжя. 
 
Як писав раніше Inform.zp.ua, на Хортиці реставрують Музей історії запорозького козацтва.