Мы в соцсетях
INFORM.ZP.UA – это информационный портал и сайт новостей города Запорожья. Каждый день мы рассказываем главные и свежие новости политики, экономики, культуры, криминал, происшествия, спорта Запорожья и Украины. Фото и видео репортажи за сегодня. Онлайн актуальные и последние новости Запорожья и Запорожской области за день. Информация и персоны Запорожья. INFORM.ZP.UA публикует статьи запорожских журналистов, расследования и честную аналитику. Мы очень ценим наших читателей и отбираем и размещаем для них самую важную информацию о событиях города Запорожья и области.
----:--
Мы в соцсетях
Головна » Общество » У Запоріжжі провели рейд на автостанції

У Запоріжжі провели рейд на автостанції

У Запоріжжі провели рейд на автостанції

На відповідальну особу склали протокол.

Робоча група провела рейд автовокзалом, оглянула транспорт та перевірила автостанцію №2 та автостанцію №3 ПрАТ «Запоріжавтотранс».

Фахівці з Держпродспоживслужби в Запорізькій області, управління патрульної поліції в Запорізькій області та Придніпровського міжрегіонального управління Укртрансбезпеки перевірили стан обслуговування внутрішньообласних автобусних маршрутів загального користування на дотримання карантинних вимог.

Про це повідомляють на сайті Держпродспоживслужби в Запорізькій області.

Під час моніторингу було виявлено, що працівниками автостанції не проводиться дезінфекційна обробка контактних поверхонь (дверні ручки, поручні тощо); відсутній контроль за приготуванням дезінфекційних розчинів, що свідчить про не якісну обробку приміщень та поверхонь, – йдеться у повідомленні.

На відповідальну особу був складений протокол про адміністративне правопорушення за ст. 18811 КУпАП.

Як писав раніше Inform.zp.ua, Уряд продовжує загальнонаціональний карантин до 30 червня.