Главная » Общество » Образование » Запоріжанка позмагається за перемогу у всеукраїнських молодіжних дебатах

Запоріжанка позмагається за перемогу у всеукраїнських молодіжних дебатах

Запоріжжя молодь дебатує Катерина Чуйкова
Нею стала школярка Катерина Чуйкова

Школярі з усієї України готуються до фіналу Всеукраїнського проєкту «Молодь дебатує». Запоріжжя представить чемпіонка України з рукопашу «Спас» Катерина Чуйкова.

25 квітня відбудеться фінал Всеукраїнського проєкту «Молодь дебатує». Школярі, які перемогли у міських та міжрегіональних етапах дебатів. Вони змагатимуться за перемогу в освітньому проєкті за європейською методикою.

У фіналі конкурсу учні обговорять надзвичайно актуальні теми. Серед них – питання щодо онлайн-навчання та запровадження паспорту вакцинації.

Цього року у півфіналі конкурсу, який відбудеться 24 квітня, Запоріжжя представлятиме учениця 10 класу Запорізької загальноосвітньої школи №38 Катерина Чуйкова.

Як розповіла її вчителька Любов Таукєнова, Катерина тричі представляла Запоріжжя на півфінальних та фінальних турнірах «Молодь дебатує». Два роки поспіль вона очолює шкільний дебатний клуб, членом якого була з шостого класу. Дівчина має звання «Кращий читач року» районної бібліотеки ім. Комарова та шкільної бібліотеки. Окрім того, Катерина захоплюється спортом.

Катерина — чемпіон України з рукопашу «Спас», неодноразовий чемпіон області з військово-патріотичної гри «Сокіл — Джура». Активне ставлення до життя реалізує у діяльності шкільного Парламенту о якого є 3 роки поспіль, 4 роки Катерину обирають заступником самоврядування «Козацький гарт», вона є незмінним командиром підрозділу «Сокіл». Різностороння, цікава у спілкуванні, має багато друзів. Прагнення до перемоги — є життєвим кредо, яке Катерина прагне реалізувати в Дебатах, – розповіла викладач Любов Таукєнова. 

За умовами заходу, перемагає той учасник або та учасниця, хто представить в процесі дискусії всі можливі аргументи по темі, використовуючи думки експертів та наукові дослідження.

Через карантинні обмеження фінал змагань вперше відбудеться онлайн та танслюватиметься на сторінці проєкту.

Сайт проєкту: https://www.ukraineyouthdebates.de/

Facebook-сторінка: https://www.facebook.com/debattiertUKR/