Головна » Общество » Запорізькі магазини перевірили на дотримання карантинних вимог

Запорізькі магазини перевірили на дотримання карантинних вимог

Запоріжжя магазини карантин рейди
Чи дотримуються магазини карантинних вимог

Сьогодні в Олександрівському районі спеціальна мобільна група перевірила те, як дотримуються протиепідемічних обмежень магазини продовольчих та побутових товарів. 

Про це повідомили на сайті Запорізької міської ради. 

Інспектори перевіряли наявність засобів індивідуального захисту у персоналу та відвідувачів, бар’єрних стрічок для дотримання соціальної дистанції між людьми, інформаційних листів на вхідних дверях, окремих контейнерів для збору індивідуальних засобів після їх використання, — пишуть на сайті мерії.

Фахівці розпочали рейд з продовольчого магазину. Як повідомляється, адміністрація надала журнал прибирання та моніторингу температури працівників перед початком та в кінці зміни.

За словами головної спеціалістки ГУ Держпродспоживслужби в Запорізькій області Світлани Лавренко, до продовольчої крамниці за адресою Олександрівська, 53 в інспекторів претензій не було.

А ось в цій самій будівлі вже в непродовольчому магазині не було розмежувальних ліній для відвідувачів та дезінфікуючих засобів для прибирання підлоги. Тому правоохоронці склали адмінпротокол за частиною 43, 44, а інспектори оформили протокол за статтею 42, де буде винесена постанова. 

Покарання порушникам карантинних обмежень і розмір штрафів визначатиме рішення адміністративної комісії. В Олександрівській райадміністрації розповіли, що такі рейди триватимуть й надалі.