Мы в соцсетях
INFORM.ZP.UA – это информационный портал и сайт новостей города Запорожья. Каждый день мы рассказываем главные и свежие новости политики, экономики, культуры, криминал, происшествия, спорта Запорожья и Украины. Фото и видео репортажи за сегодня. Онлайн актуальные и последние новости Запорожья и Запорожской области за день. Информация и персоны Запорожья. INFORM.ZP.UA публикует статьи запорожских журналистов, расследования и честную аналитику. Мы очень ценим наших читателей и отбираем и размещаем для них самую важную информацию о событиях города Запорожья и области.
----:--
Мы в соцсетях
Головна » Общество » Стала відома причина відключення газу в Бердянську

Стала відома причина відключення газу в Бердянську

Стала відома причина відключення газу в Бердянську

У курортному місті розпочався масштабний ремонт системи газопостачання. Тому на два тижні Бердянськ відключили від “блакитного палива”.

Сьогодні, о 7-й ранку припинено газопостачання, і після обіду розпочалися роботи з демонтажу та заміни газових засувок у газових колодязях, повідомляють у мерії Бердянська. 

Процес відновлення системи газопостачання відбудеться у багатоповерхових будинках та у приватному секторі.

Наявність мешканців під час відновлення газу у квартирах бажане, воно пришвидшить роботи, але не обов’язкове. Буде проводитись випробування на герметичність системи залученими спеціалістами із Запоріжжя, які мають значний досвід відновлення газопостачання у багатоповерхових будинках. У приватному секторі багато газопроводів проходить через приватні домоволодіння, тож присутність власників необхідна для відключення газопостачання, – йдеться у повідомленні.

Також зазначається, що працівники міськгазу не вимагатимуть жожних документів. Наявність боргу у абонентів не впливатиме на відновлення газопостачання.

Як повідомили містянам, ремонт мережі триватиме щонайменше два тижні. Після цього місто у найкоротші терміни обіцяють знову під’єднати до газопостачання. 

Як писав раніше Inform.zp.ua, Бердянськ повністю відключать від газу.