Главная » Общество » У бердянському ковідному шпиталі з’явилися шахраї

У бердянському ковідному шпиталі з’явилися шахраї

медики

До пацієнтів закладу звертаються невідомі особи й пропонують різні платні медичні послуги. 

Про це розповів директор Бердянського територіального медичного об’єднання Дмитро Єгоров на своїй сторінці у фейсбуці:

Вже неодноразово рідні та близькі пацієнтів ковідного шпиталю повідомляли, що до них зверталися невідомі особи, що представлялися лікарями чи медичними сестрами, інколи навіть називаючи імена і фамілії конкретних медпрацівників БТМО, з позиціями «подбати» про кращі умови перебування (окремі палати, гарантоване забезпечення киснем, ліками тощо) і особливі увагу і догляд. Звичайно, — за певну грошову винагороду.

Директор закладу застерігає від будь-яких контактів з подібними шахраями. За його словами, в Бердянському територіальному медичному об’єднанні створені належні умови для надання якісних медичних послуг усім хворим на COVID-19.
 
Практично не існує проблем (принаймні, поки що) із забезпеченням кисневою підтримкою. Медичний персонал намагається будь за що з однаковою увагою ставитися до всіх пацієнтів, в разі потреби, спілкуватися з усіма їх рідними та близькими, — підкреслив Єгоров.
 
Він закликає не вестися на подібні спекуляції, та повідомляти про них адміністрації закладу. 
За словами директора, найближчим часом бердянців спробують особисто познайомити з кожним медиком, з тих, хто працює в ковідному шпиталі.

Як писав раніше Inform.zp.ua, запорізьких підприємців обманюють телефонні шахраї.