Мы в соцсетях
INFORM.ZP.UA – это информационный портал и сайт новостей города Запорожья. Каждый день мы рассказываем главные и свежие новости политики, экономики, культуры, криминал, происшествия, спорта Запорожья и Украины. Фото и видео репортажи за сегодня. Онлайн актуальные и последние новости Запорожья и Запорожской области за день. Информация и персоны Запорожья. INFORM.ZP.UA публикует статьи запорожских журналистов, расследования и честную аналитику. Мы очень ценим наших читателей и отбираем и размещаем для них самую важную информацию о событиях города Запорожья и области.
----:--
Мы в соцсетях
Головна » Общество » На Запоріжжі виготовлятимуть кисень для трьох областей

На Запоріжжі виготовлятимуть кисень для трьох областей

На Запоріжжі виготовлятимуть кисень для трьох областей

На Запорізькій АЕС в Енергодарі вироблятимуть медичний кисень, який необхідний для лікування важкого перебігу COVID-19 у пацієнтів. Підприємство готове цілодобово безкоштовно забезпечувати киснем лікарні Запорізької, Рівненської та Хмельницької областей.

Про це повідомляють у пресслужбі “Енергоатому”:

Зараз до відправлення перших партій кисню в лікарні залишається один крок – Енергоатом має отримати висновок Державного експертного центру МОЗ і реєстрацію “Медичного кисню” як лікарського засобу. Всі необхідні для цього документи компанія передала в міністерство.

За інформацією пресслужби, коли підприємство отримає фінальні узгодження, почнуть відправляти цілодобово й безкоштовно близько 120 балонів медичного кисню в Запорізьку, Рівненську та Хмельницьку області.

Як раніше писав Inform.zp.ua, сім запорізьких лікарень отримають медичний кисень, який виробили на одному із місцевих заводів.