Главная » Общество » ЖКХ » Опалювальний сезон у Запоріжжі пройшов без аварійних відключень котелень

Опалювальний сезон у Запоріжжі пройшов без аварійних відключень котелень

В Запоріжжі протягом тижня обіцяють сонячну погоду та +15 і вище. Подача тепла в житлові будинки триває, але вже можна зробити проміжні висновки щодо опалювального сезону 2019-2020. 

Аварійні ситуації, що призвели до зупинки джерел теплової енергії були відсутні. Мали місце тимчасові перерви у теплопостачанні. Протягом опалювального періоду проведено ремонтних робіт на 319 ділянках мереж теплопостачання. Тимчасові перерви у наданні послуг через проведення ремонтних робіт, не перевищували 12 годин. Враховуючи акумулюючу здатність житлових будинків, будівель та споруд, термічний опір огороджувальних конструкцій, такі перерви не призводили до суттєвого зниження температури в середині приміщень та якості послуг, тому споживачі майже не відчували зміни температури у приміщенні, — повідомляє прес-служба Концерну «Міські теплові мережі».

Зазначається, що у разі виникнення ситуації з тимчасовою перервою у подачі тепла фахівці запорізького концерну працюють цілодобово до повного відновлення подачі.

Нагадаємо, в Запоріжжі минула зима видилася теплішою на 4 градуси. Тому споживання природного газу було найменшим за останні роки: 130, 0 млн м куб, враховуючи погодні та кліматичні показники за період з листопада 2019 року по теперішній час.