Мы в соцсетях
INFORM.ZP.UA – это информационный портал и сайт новостей города Запорожья. Каждый день мы рассказываем главные и свежие новости политики, экономики, культуры, криминал, происшествия, спорта Запорожья и Украины. Фото и видео репортажи за сегодня. Онлайн актуальные и последние новости Запорожья и Запорожской области за день. Информация и персоны Запорожья. INFORM.ZP.UA публикует статьи запорожских журналистов, расследования и честную аналитику. Мы очень ценим наших читателей и отбираем и размещаем для них самую важную информацию о событиях города Запорожья и области.
----:--
Мы в соцсетях
Головна » Общество » ЖКХ » В лютому споживання газу в Запоріжжі зросло на 40%

В лютому споживання газу в Запоріжжі зросло на 40%

В лютому споживання газу в Запоріжжі зросло на 40%

Це сталося тільки на кілька днів у період похолодань. Як підвищення подачі тепла в житлові будинки в найхолодніші дні лютого позначиться на оплаті споживачів – журналісти inform.zp.ua запитали в концерні «Міські теплові мережі».

З 8 по 10 лютого добове споживання природного газу котельнями концерну «МТМ» зросло в середньому на 40 відсотків у порівнянні з середньодобовим споживанням попереднього періоду (з 1 по 7) лютого 2020 року. Середньодобове споживання в період похолодання склало 2,164 млн м куб  порівняно з середнім споживанням за добу за перших сім днів лютого 1,550 млн м куб, – повідомляє прес-служба концерну.

Зазначається, що кількість теплової енергії, необхідної для підтримки температури в опалюваних приміщеннях в рамках санітарних норм, в кожному місяці різна, залежно від температури зовнішнього повітря. Споживання фіксує прилад обліку теплової енергії в житловому багатоквартирному будинку.

Якщо температура зовнішнього повітря в розрахунковому місяці низька, відповідно прилад обліку теплової енергії зафіксує більші показники споживання. Відповідним чином це позначиться на оплаті, – звертає увагу концерн МТМ.

Нагадаємо, в Запоріжжі минула зима видилася теплішою на 4 градуси. Тому споживання природного газу було найменшим за останні роки: 130, 0 млн м куб, враховуючи погодні та кліматичні показники за період з листопада 2019 року по теперішній час.