Главная » Репортаж » Запорізький ботанічний сад зустрічає весну, — фоторепортаж

Запорізький ботанічний сад зустрічає весну, — фоторепортаж

У запорізькому дитячому ботанічному саду цвітуть азалії, дозрівають лимони та зацвіла калина.

Про те, як рослини пережили теплу зиму, та чи готовий сад до відкриття туристичного сезону дізнавалися журналісти inform.zp.ua

На території ботанічного парку панує цілковита весна. Велика кількість унікальних рослин вже почали розцвітати у штучно створених тропіках. Наприклад, стреліція королівська, яку часто називають «квіткою райського птаха».

У приміщеннях поряд вже дозрівають лимони та  розпускаються азалії.  Крім цього, через достатньо теплу зиму на вулиці почали дозрівали ягідки калини, а японська алея заповнена зеленим цвітом хвойних.

Зараз ботанічний сад працює щоденно і вже готується до нового туристичного сезону з кінця березня. За минулий рік парк відвідали більш ніж 41 тисяча людей.

Також на території будують нову теплицю, найбільшу з усіх наявних. Там планують створити величезну водойму та посадити нові види унікальних рослин. Закінчити будівельні роботи планують у цьому році.

Раніше писали, що у Запоріжжі створили карту для іноземних туристів. Таким чином місто підвищує свою туристичну привабливість.

Автор — Анастасія Кузнєцова