Главная » Блоги » Залежність від телефону: наслідки та способи боротьби

Залежність від телефону: наслідки та способи боротьби

У наш час мобільні телефони заполони весь реальний світ. Просинаючись зранку, ми одразу ж беремо телефон в руки, щоб включити інтернет. Згідно з австралійськими дослідженнями, людина за добу в середньому дивиться на екран телефону понад 150 разів в день.

Ця статистика просто жахлива. Як це побороти та зробити так, щоб молоде покоління жило в реальному світі, а не у віртуальному.

Спочатку ми повинні зрозуміти саму користь та потрібність наших мобільних телефонів.

Поставте собі питання

Для чого гаджети  взагалі служать для людини? Скільки взагалі ви витрачаєте часу на соціальні мережі та проведення в інтернеті?

Для цього вже існують різні додатки, які рахують вашу активність в інтернеті. Одразу ж ви будете засмучені, побачивши ваш результат, але у вас буде мотивація щось змінити на краще

Розставте пріоритети

Сидіти в вільний час в соціальних мережах чи з користю провести день. Коли почнете менше користуватися мобільним телефоном ви побачите, що у вас з’явиться більше часу на власні думки, гарний відпочинок у компанії.

Видаліть всі додатки для соціальних мереж

Відкривши телефон, ми бачимо багато додатків для соціальних мереж, які нас ваблять подивитися та переглянути стрічку. Щоб такого не було, ми повністю видаляємо зі смартфона всі соціальні мережі.

Ставте таймер, коли починаєте користуватися телефоном.

Знайдіть для себе захопливе заняття, яке буду вас відволікати від телефону

BBS навіть опублікувало матеріал, в якій було висвітлено, що стане з людьми, якщо на день в усьому світі зникне інтернет. Науковці виділили основні наслідки цього:

  1. Призведе до відставання від робочого графіку.
  2. Здатне привести до зростання продуктивності праці.
  3. Може підштовхнути людей до живого спілкування
  4. Призведе до того, що працівники офісів не будуть сидіти склавши руки: вони почнуть займатися тим, що зазвичай відкладали на потім. В результаті бізнес та статки компанії зростуть

Отже, всі ці поради можуть допомогти вам змінити ваше життя на краще без інтернету та соціальних мереж. Ми повинні усвідомити, що інтернет – це не тільки розваги, а й ще багато непотрібної нам інформації, яка може призвести до того, що люди будуть просто залежні від них.

Матеріал підготувала Аліна Бєломийцева