Главная » События » АТО » Чергова сесія міської ради розпочалася зі скандалу

Чергова сесія міської ради розпочалася зі скандалу

Зараз проходить чергова сесія міської ради. Каменем спотикання стала земля та біл-борди Опозиційного блоку

сесія міської радиНа засідання прийшли АТО-шники, які поставили питання виділення земельних ділянок. Мер міста Володимир Буряк попросив представників присісти і не робити зайвого галасу. Ті відповіли: «Ми не горді, постоїмо!». Залишилися стояти і взяли слово.

У промові АТО-шники звинуватили міську раду в бездіяльності та небажанні виділяти земельні ділянки тим, хто по закону на це заслуговує.  Ще однією вимогою була заборона розміщення біл-бордів, з надписом : -«Вимагаємо зупинити війну в країні!». Зазначимо, подібні плакати є рекламою Опозиційного блоку.

«Дуже прошу прийняти до уваги нашу пропозицію. Кому взагалі адресоване звернення на плакаті?  Таке враження, що люди живуть у іншій реальності. Може переплутали і не там повісили, де хотіли? Логічно їх було б розмістити десь у так званих «Л-ДНР», а в Запоріжжі їм не місце!» — звернувся представник учасників АТО.

Розгляд даної пропозиції  внесли до порядку денного.

Депутат міської ради Олександр Константинов звернувся до міського голови та депутатів з пропозицією створити робочу групу по розподілу земельних ділянок серед учасників АТО.

«На нашу думку, створення комісії зможе  нарешті зрушити питання з мертвої точки. Цим потрібно активно займатися. Прошу це питання включити до порядку денного і розпочати голосування з нього, це зменшить напругу у сесійній залі», — запропонував Олександр Константинов

Депутати підтримали колегу , сьогодні питання створення робочої групи будуть розглядати.

Виділення ділянок залежить від внаявності генерального плану міста. Володимир Буряк обіцяв затвердити його ще до кінця 2016 року. Зараз вже літо 2017 року, а плану досі немає, відповідно виділяти земельні ділянки в межах міста не можливо.

Також на сесію прийшли люди з плакатами, які вимагають прийняти у власність територіальної громади м. Запоріжжя незавершенні будівництва житлового призначення.  На разі депутати голосують за порядок денний.