У Запоріжжі в Олександрівському районі виявили засмічений фонтан біля будинку на вулиці Поштовій, 69. На території накопичилося побутове сміття та пластикові відходи.
Про це повідомили у Державній екологічній інспекції Південного округу.
Перевірку провели після звернення через портал «ЕкоЗагроза». Під час обстеження фахівці зафіксували несанкціоноване засмічення на площі близько 15 квадратних метрів.
Частина сміття знаходилася безпосередньо в чаші фонтану. Після перевірки до органу місцевого самоврядування направили вимогу прибрати територію до 11 травня 2026 року.
Нагадаємо, що у Запоріжжі розпочали сезон фонтанів. Уже працюють фонтани на майдані Митців і площі Поляка. Фонтани працюватимуть щодня з 10:00 до 22:00.
Раніше ми писали, що у Запоріжжі відремонтують занедбаний фонтан біля Хортицького палацу культури. На роботи виділили 668 тисяч гривень. Це частина додаткового договору на благоустрій території, який місто уклало на 8,5 млн грн.
Читайте також:
- У Запоріжжі після обстрілів 4 травня зафіксували засмічення територій у Вознесенівському та Олександрівському районах.
- В Олександрівському районі Запоріжжя виявили стихійне сміттєзвалище. Його зафіксували під час перевірки на вулиці Глісерній.
📢 Inform.zp.ua працює, щоб ви знали правду. Ми щодня збираємо важливі новини про Запоріжжя, окуповані території та життя в регіоні. Якщо наша робота важлива для вас, підтримайте редакцію донатом — ваша допомога дозволить нам продовжувати писати для вас! ❤️ Підтримати: за посиланням 👈