Главная » Общество » На Хортиці з'явиться новий музей
На Хортиці з’явиться новий музей
Він розташований на території Кінного театру.

На Хортиці з’явиться новий музей

У Запоріжжі офіційно зареєстрували ще один музей на Хортиці. Його створили на території Кінного театру “Запорозькі козаки”.

Про це повідомляється на сторінці Кінного театру у фейсбуці.

Нова пам’ятка архітектури буде називатися Музеєм українського побуту. Там будуть зібрані унікальні колекції предметів різних історичних епох. 

Як розповів головний спеціаліст з історико-культурної спадщини Департаменту культури і туризму Запорізької міськради Павло Кравчук, в музеї будуть зібрані колекції не тільки міського, а й національного рівня.

– Тут представлені етнографічні експонати з різних регіонів нашої великої Батьківщини. Дуже цікавий напрямок, пов’язаний з нашим козацьким минулим – тут є певні елементи, які підкреслюють саме “запорізький” напрямок цього музею. Він стане “магнітом” на рівні музею запорізького козацтва. А з огляду на деякі особливості його експозиції, він може бути більш цікавим для відвідувачів в плані саме сімейного дозвілля, – йдеться у повідомленні.
 
Окрім того, зазначається, що адміністрація музею “готує сюрприз для відвідувачів” – нововведення європейського рівня, якого немає в жодному музеї Запоріжжя. 
 
Як писав раніше Inform.zp.ua, на Хортиці реставрують Музей історії запорозького козацтва.

Подписывайтесь на наш Telegram-канал и станьте частью событий нашего города: https://t.me/informzp1