Главная » Общество » Транспорт » Запоріжцям заборонено їздити по міжміських напрямках: список маршрутів
Запоріжцям заборонено їздити по міжміських напрямках: список  маршрутів

Запоріжцям заборонено їздити по міжміських напрямках: список маршрутів

Відсьогодні, 14 квітня, через введення додаткових карантинних обмежень заборонили рух внутрішньообласного міжміського транспорту.

Це ухвалила регіональна комісія з питань ТБ та НС.

Як зазначається, перевозитимуть пасажирів лише за кількістю місць для сидіння та жорстко контролюватимуть дотримання маскового режиму. 

Так, тепер не можна дібратися автобусними рейсами, які забезпечують сполучення Запоріжжя, Мелітополя, Бердянська, Полог та Енергодара із іншими населеними пунктами. Заборонені всі маршрути протяжністю понад 50 км від Запоріжжя.

Повний список заборонених автобусних рейсів можна переглянути на сайті Запорізької обласної державної адміністрації за посиланням: https://www.zoda.gov.ua/news/55038/shanovni-gromadyani-ta-predstavniki-pidprijemstv,-ustanov,-organizatsiy,-zakladiv.html

Також регіональна комісія з питань ТБ та НС вирішить питання щодо обмеження перевезень пасажирів залізничним транспортом. Про рішення повідомлять пізніше. 

Нагадаємо, у Запоріжжі обмежили роботу громадського транспорту в денний час. Тепер для проїзду транспортом приміського сполучення необхідно мати спеціальну перепустку

 

Подписывайтесь на наш Telegram-канал и станьте частью событий нашего города: https://t.me/informzp1