Главная » Криминал » Проти працівниці запорізького ринку відкрили кримінальне провадження
Проти працівниці запорізького ринку  відкрили кримінальне провадження

Проти працівниці запорізького ринку відкрили кримінальне провадження

Вчора біля непродовольчого ринку люди влаштували несанкціонований мітинг проти карантинних обмежень. Коли працівники поліції закликали їх зійти з дороги, вони почали чинити опір.

У пресслужбі поліції написали, що їм повідомили про перекриття руху транспорту біля зупинки “Вулиця Жуковського”. На місце події прибули працівники поліції на чолі з керівництвом ГУНП в Запорізькій області. Там відбувався мітинг протестувальників, які обурювалися проти закриття непродовольчого ринку “Анголенко”. Як стало відомо, на заході були присутні близько 30 його працівників.

Серед мітингувальників найбільш зухвало себе поводила невідома жінка, ігноруючи при цьому карантинні обмеження. Після того як працівники поліції намагались притягнути її до адміністративної відповідальності, близько 20 учасників мітингу завадили цьому і вчинили опір. Внаслідок цих дій ніхто не постраждав, – зазначили в пресслужбі поліції.

Зрештою через декілька годин мітинг закінчився. А проти жінки, яка чинила опір працівникам поліції та не дотримувалася карантинних вимог, відкрили кримінальне провадження.

Як писав Inform.zp.ua, водію запорізької маршрутки доведеться заплатити штраф.

Подписывайтесь на наш Telegram-канал и станьте частью событий нашего города: https://t.me/informzp1