Главная » Общество » Здоровье » На Запоріжжі виявили новий штам коронавірусу: подробиці
На Запоріжжі виявили новий штам коронавірусу: подробиці

На Запоріжжі виявили новий штам коронавірусу: подробиці

Британський штам є набагато небезпечнішим, ніж звичайний COVID-19. Нещодавно випадки захворювання на новий вид виявили й в Запорізькому регіоні.

Про це повідомив на брифінгу Олександр Мащак, заступник генерального директора Запорізького обласного лабораторного центру.

За його словами, британський штам коронавірусу знайшли в зразках, які надіслали на дослідження в Київ.

За роз’ясненнями журналісти Inform.zp.ua звернулися до Марини Колерової, завідувачки відділення організації епіддосліджень Запорізького обласного лабораторного центру МОЗ.

Вона пояснила, що не всі зразки тестування відправляються на подальше дослідження в столицю. Окрім того, не ведеться окремої статистики випадків захворювання саме британським штамом. Тому неможливо точно сказати, скільки людей у Запорізькому регіоні зараз хворіє на нього.

Це – штам дуже швидкого розповсюдження. Я думаю, що він превалює. І саме цей штам викликав такий період захворюваності, який ми маємо зараз в Україні й області. Він дуже швидко розповсюджується та викликає більш тяжку форму захворювання, – пояснила Марина Колерова.

Також під час брифінгу стало відомо, що Запорізька область за кількістю хворих на коронавірус займає 7 місце в Україні, а за смертністю – 10 місце.

Як писав раніше Inform.zp.ua, у Запоріжжі діти почали частіше хворіти на COVID-19.

Подписывайтесь на наш Telegram-канал и станьте частью событий нашего города: https://t.me/informzp1