Главная » Общество » Львів може закрити сполучення із Запоріжжям
Львів може закрити сполучення із Запоріжжям

Львів може закрити сполучення із Запоріжжям

Через складну ситуацією із захворюванням на коронавірус до Львова припинить ходити транспорт. Про це розповів міський голова Львова Андрій Садовий під час ранкового ефіру на радіо «Люкс FM».

Він наголосив, що ситуація із захворюванням на COVID-19 залишається невтішною, тож про зняття карантинних обмежень не може йти мова. Також мер Львова сказав, що якщо ситуація із захворюваннями ускладниться, то зі Львовом можуть закрити і авіа, і залізничне сполучення.

На сьогодні у Львові 1112 людей є госпіталізованими в міських медичних закладах. 

Люди продовжують поступати кожного дня. За вчора, не зважаючи на те, що це була неділя, поступило 46 нових важкохворих пацієнтів. І це тільки у Львові, по області взагалі більше сотні. Тому наразі іншого варіанту, як бути в локдауні, немає, – розповів мер Львова.

Зараз у місті діє жорсткий карантин до 12 квітня. Обмеження там суворіші, ніж у Запоріжжі. Зокрема, транспорт працює в режимі спецперевезень, навчання в закладах освіти продовжують у дистанційному режимі, а роботу магазинів непродовольчої групи обмежили лише на виніс або за попереднім записом.

Як писав Inform.zp.ua, у роботі громадського транспорту Запоріжжя відбудуться зміни.Подписывайтесь на наш Telegram-канал и станьте частью событий нашего города: https://t.me/informzp1