Главная » События » Участники запорожского талант-шоу "Гармонія Краси" ищут семью
Участники запорожского талант-шоу “Гармонія Краси” ищут семью

Участники запорожского талант-шоу “Гармонія Краси” ищут семью

Участники талант-шоу «Гармонія Краси» – 9-тилетняя Анастасия и 8-милетний Денис – ищут новых родителей.

Оба ребёнка лишены родительской опеки. Настя уже несколько месяцев вместе с братом живут в интернате. А Денис и его браться находятся в детском доме уже несколько лет!

Читайте также: Топ-10 запорожских Instagram-блогеров

О Насте

По словам учителей интерната, новоприбывшая девочка быстро адаптировалась к новым условиям и нашла новых друзей. Единственное, чего не хватает Насте и её брату – любящих родителей.

«Сразу после знакомства чувствуешь, что Настя столь же волшебная, как и застенчивая. Впрочем, когда она начинает доверять человеку, то открывается, как цветок навстречу солнцу. Ей нравятся занятия по информатике, английскому языку и рисованию. Девочка удовольствием участвует в школьных мероприятиях, учится петь и танцевать, любит подвижные игры», – пишут на странице талант-шоу.

Настя

Чарівна дівчинка Настя шукає нових батьків, допоможіть їй!Одразу після знайомства відчуваєш, що Настя настільки ж чарівна, наскільки і сором’язлива. Втім, коли вона починає довіряти людині, то відкривається, наче квітка назустріч сонцю.Насті дев’ять років. Вона – учасниця Талант-шоу "Гармонія Краси". А ще вона – дитина, позбавлена батьківського піклування. Вже кілька місяців вона разом із братиком живе в інтернаті. І чекає на нову родину.Втім, за словами вчителів, у школі інтернату Настя швидко адаптувалася. Їй подобаються заняття з інформатики, англійської мови та малювання. Із задоволенням бере участь у шкільних заходах. Залюбки вчиться співати та танцювати. В класі Настя знайшла багато нових друзів. Разом з якими любить побавитись в активні рухливі ігри. А ще – подивитись улюблений мультфільм чи пограти на комп’ютері. Правда, щодо свого майбутнього покликання Настя ще не визначилась. Сподіваємося, знайдуться добрі люди, які допоможуть пізнати їй цей світ та знайти себе в ньому.Можливо, ви готові стати для Насті та її братика новими батьками? Це чудово! Але пам’ятайте, що це дуже серйозний і відповідальний крок.Щоб дізнатися більше про Настю та порядок прийняття її до сім’ї – звертайтесь до Служби у справах дітей Запорізької облдержадміністрації за телефонами (061) 239-02-51 та (061) 239-01-56, та назвіть номер анкети Насті: 0250518.P.S. Будемо вдячні за репости та поширення!#ГармоніяКраси #angels_zp #імпульс_юа #МиЦеМісто #МыЭтоГород

Опубліковано Талант-шоу "Гармонія Краси" Четвер, 29 листопад 2018 р.

Больше узнать о девочке и уточнить порядок принятия ребёнка в семью –  обращайтесь в Службу по делам детей Запорожской облгосадминистрации по телефонам (061) 239-02-51 и (061) 239-01-56, и назовите номер анкеты Насти: 0250518.

О Денисе

Сейчас восьмилетний мальчик учится во втором классе, где его любимые предметы – информатика и рисование. Мальчишка любит играть в компьютерные игры и рисовать космос. На школьных мероприятиях с удовольствием читает стихи. Его любимые блюда – гороховый суп и гамбургеры.

Читайте также: Украинец пытался ввезти через запорожский аэропорт крупную сумму денег

Денис

Денис мріє про сім’ю, допоможіть йому знайти нових батьків!Знайомтесь, це – Денис. Йому вісім років і він є учасником Талант-шоу "Гармонія Краси".А ще Денис – дитина, позбавлена батьківського піклування. Це означає що він і його брати шукають нову родину. У інтернаті вони, нажаль, знаходяться вже кілька років.Зараз Денис навчається у другому класі, де його улюблені предмети – інформатика та малювання. Він любить грати на комп’ютері та малювати будівлі і космос. На шкільних заходах із задоволенням читає вірші. Його улюблені страви – гороховий суп та гамбургер. У вільний час Денис, як і всі діти, полюбляє дивитися мультфільми, а ще – гратися з друзями у футбол та лова. Взагалі він дуже сміливий і жвавий хлопчина. Сам себе чесно вважає трохи балуваним. За словами вчителів, має наполегливий і часом навіть впертий характер. Втім, у спілкуванні зі сторонніми людьми Денис дещо сором’язливий. Ким він хотів би стати у майбутньому, Денис ще до кінця не вирішив. Можливо, буде ремонтувати автомобілі.Але одна мрія у хлопчика точно є. У своєму листі до організаторів «Гармонії краси» Денис написав: «Я хочу, щоб у мене була сім’я». Якщо ви готові стати для Дениса та трьох його братів новими батьками – відгукніться. Але пам’ятайте, що це дуже серйозний і відповідальний крок. Щоб дізнатися більше про Дениса та порядок прийняття його до сім’ї – звертайтесь до Служби у справах дітей Запорізької облдержаміністрації за телефонами (061) 239-02-51 та (061) 239-01-56, та назвіть номер анкети Дениса: 0263848.P.S. Будемо вдячні за репости та поширення!#ГармоніяКраси #angels_zp #імпульс_юа #МыЭтоГород #МиЦеМісто

Опубліковано Талант-шоу "Гармонія Краси" Субота, 1 грудня 2018 р.

В своем письме к организаторам «Гармонии красоты» Денис написал свою мечту: «Я хочу, чтобы у меня была семья».

 «Я очень редко тегаю других людей в постах. Но этот случай – особенный. Друзья, давайте поможем Дене найти новую семью, о которой он мечтает! Для интернатовского парнишки это будет лучший подарок к Новому году!», – пишет директор благотворительного фонда “Импульс.UA” Николай Колодяжный на своей странице в Фейсбук.

Если вы готовы стать для Дениса и трёх его братьев новыми родителями – отзовитесь, но учтите, что это очень серьезный и ответственный шаг.

Читайте также: Авиарейсы до Запорожья возобновили

Узнать больше о Денисе и порядок принятия его к семье можно в Службе по делам детей Запорожской облгосадминистрации по телефонам (061) 239-02-51 и (061) 239-01-56. Номер анкеты Дениса: 0263848.

Подписывайтесь на наш Telegram-канал и станьте частью событий нашего города: https://t.me/informzp1