Главная » События » Заступник мера отримав травму і зараз в лікарні

Заступник мера отримав травму і зараз в лікарні

Про це повідомив адвокат заступника мера  Ігор Чумаченко, а також підтвердив лікар відділення нейрохірургії харківської лікарні.

Він травмував хребет за побутових обставин, ми зробили МРТ — обстеження, яке показало травму,  вона не серйозна, але потребує лікування, — розказав лікар.

Очевидно саме через травму Анатолій Пустоваров так і не дійшов до прокуратури. До речі, інформація про госпіталізацію з’явилася відразу після того, як стало відомо, що в прокуратурі Анатолія Пустоварова не було.

Адвокат запевняє, що зв’язок зі слідством все ж був встановленим.

«В настоящее время, как я отмечал ранее, Пустоваров Анатолий Иванович находится в Харькове, где нами была установлена связь со следствием, но к сожалению Пустоваров получил травму спины обычных бытовых обстоятельств с которой он был госпитализирован в больницу о чем мы сообщили следователей.

Хочу отметить, что эта досадная случайность ни в коем случае не повлияет на дальнейшее развитие событий. Завтра вероятно мы получим подозрение, которую мы будем оспаривать в суде и доказывать свою невиновность по данному производству», говорит Игорь Чумаченко.

Також він повідомив, що сьогодні напевно його клієнту вручать підозру.

Тим часом у соціальних мережах активно з’являються однотипні пости на підтримку заступника мера, а батьки дітей, які відвідують садки скаржаться на вимогу директорів садків висловити підтримку Анатолію Пустоварову.