inform.zp.ua

Сили оборони уразили залізничний міст та ремонтний підрозділ окупантів у Запорізькій області

ЗСУ. Фото: бригада «Чорний ліс»

У ніч на 4 серпня Сили оборони України завдали ударів по об’єктах російських військ у Запорізькій області. Зокрема, уражено залізничний міст через річку Молочна та ремонтний підрозділ окупантів.

Про це повідомили у телеграм-каналі Генерального штабу Збройних сил України.

За інформацією Генштабу, уражено залізничний міст через річку Молочна в районі Світлодолинського. Російські війська використовували його для військової логістики та перекидання сил і засобів. Також українські військові завдали ураження ремонтному підрозділу окупантів у Вовчанському Запорізької області.

У Генеральному штабі зазначили, що Сили оборони України й надалі системно здійснюватимуть заходи, спрямовані на припинення збройної агресії Російської Федерації.

Читайте також:


📢 Inform.zp.ua створює спільноту тих, кому не байдуже Запоріжжя. Ми щодня працюємо, щоб ви першими дізнавалися важливі новини та знали правду про події в регіоні. Якщо вам важлива наша робота — долучайтеся до монобази та підтримуйте редакцію за посиланням ❤️


Exit mobile version