inform.zp.ua

Аномалія у водомережі Кушугума на Запоріжжі: що відомо

Вода

Вода

У Кушугумській громаді Запорізької області зафіксували різке збільшення обсягів подачі води на виході з насосної станції, що може свідчити про виникнення витоків у мережі водопостачання. Комунальні служби вже проводять обстеження мереж та шукають можливі пошкодження.

Про це повідомили у телеграм-каналі Кушугумської громади.

За інформацією КП «Облводоканал» ЗОР, станом на дев’яту годину ранку 25 червня спеціалісти зафіксували аномальне зростання обсягів подачі води. Через безпекову ситуацію наразі неможливо оперативно перевірити всі ділянки мережі, тому до пошуку можливих витоків просять долучитися місцевих жителів. У повідомленні зазначають, що своєчасне виявлення пошкоджень допоможе зменшити втрати води та швидше стабілізувати роботу системи водопостачання.

Мешканців громади закликають звернути увагу на території біля своїх будинків, а також на сусідні домоволодіння, де власники тимчасово не проживають. Ознаками аварійної ситуації можуть бути витоки води, підтоплення, просідання ґрунту або інші пошкодження.

У разі виявлення таких ознак просять повідомляти аварійні служби за телефонами: 050 327 57 61 або 0 800 600 110.

Читайте також:


📢 Inform.zp.ua створює спільноту тих, кому не байдуже Запоріжжя. Ми щодня працюємо, щоб ви першими дізнавалися важливі новини та знали правду про події в регіоні. Якщо вам важлива наша робота — долучайтеся до монобази та підтримуйте редакцію за посиланням ❤️


Exit mobile version