У Запоріжжі та Запорізькому районі зафіксовано низку ударів російських безпілотників. Атаки були спрямовані на цивільний транспорт та критичні об’єкти.
Про це повідомив голова Запорізької ОВА Іван Федоров.
У Запоріжжі росіяни атакували об’єкт критичної інфраструктури, через що поранення отримали троє людей. Ще один удар відбувся поблизу торговельного центру: дрон влучив в автомобіль.
У селі Розумівка російський FPV-дрон поцілив у припаркований автомобіль «Укрпошти». Окрім знищеної машини, уламки пошкодили газопровід на сусідній будівлі. Внаслідок вибуху поранено 56-річного чоловіка.
У селищі Кушугум під удар безпілотника потрапили автомобілі неподалік місцевого кладовища. Транспортні засоби зазнали пошкоджень, 55-річний чоловік отримав травми.
Усім постраждалим медики надали необхідну допомогу. Спеціалісти продовжують ліквідувати наслідки влучань.
Читайте також:
- ШІ-фейки проти рекрутингу: РФ намагається зірвати «Контракт 18-24».
- У Запоріжжі 7 шкіл об’єднають через брак учнів: повний список закладів.
- На Запоріжжі скасували заборону на риболовлю: правила та діючі обмеження.
📢 Inform.zp.ua працює, щоб ви знали правду. Ми щодня збираємо важливі новини про Запоріжжя, окуповані території та життя в регіоні. Якщо наша робота важлива для вас, підтримайте редакцію донатом — ваша допомога дозволить нам продовжувати писати для вас! ❤️ Підтримати: за посиланням👈
