Вранці російська армія завдала удару по території Запоріжжя. Ціллю атаки стали об’єкти житлової та критичної інфраструктури обласного центру.
Про це повідомив голова Запорізької ОВА Іван Федоров.
11:27. За інформацією голови, росіяни атакували селище Балабине. Попередньо,загинули двоє людей.
11:17. Відомо про наявність постраждалих, виникла пожежа.Ворожий безпілотник пошкодив об’єкт інфраструктури.
10:20. Внаслідок обстрілу зафіксовано пошкодження приватного житлового будинку. За медичною допомогою звернулася 45-річна жінка, яка постраждала під час удару. Окрім житлової забудови, руйнувань зазнали об’єкти залізничної інфраструктури міста. На цій локації поранення отримав 49-річний чоловік.
Наразі на місцях влучань працюють відповідні профільні служби для фіксації наслідків та ліквідації пошкоджень. Обом постраждалим містянам надається вся необхідна медична допомога.
05:54. Окупанти знову завдали удару по Запоріжжю. Сталася пожежа. На місце направлені екстрені служби.
О 05:30 повідомили, що через атаку росіян один із районів Запоріжжя частково знеструмлено. Енергетики працюють, щоб заживити споживачів.
О 02:42 стало відомо про роботу нашого ППО.
О перших вибухах Іван Федоров повідомив о 02:40.
Читайте також:
- У Запоріжжі на будівлі театру Vie відкрили пам’ятну табличку на честь Юрія Феліпенка.
- Три роки після підриву Каховської ГЕС: наслідки для Запоріжжя.
- У Запоріжжі поліція вилучила 37 згортків із ймовірними наркотиками.
📢 Inform.zp.ua працює, щоб ви знали правду. Ми щодня збираємо важливі новини про Запоріжжя, окуповані території та життя в регіоні. Якщо наша робота важлива для вас, підтримайте редакцію донатом — ваша допомога дозволить нам продовжувати писати для вас! ❤️ Підтримати: за посиланням👈
