inform.zp.ua

Що відомо про стан постраждалих запоріжців після удару: деталі

Заступниця медичного директора однієї з лікарень Таміла Ісмаілова

У Запоріжжі після російського удару 5 травня до однієї з міських лікарень звернулися 25 постраждалих.

Про це повідомила заступниця медичного директора однієї з лікарень Таміла Ісмаілова, передає Inform.zp.ua.

За її словами, вісім людей залишаються в стаціонарі, один пацієнт перебуває у важкому стані в реанімації. За її словами, ще семеро госпіталізованих перебувають у стані середньої тяжкості. Іншим 17 постраждалим надали допомогу, далі вони лікуватимуться амбулаторно.

У більшості пацієнтів медики діагностували осколкові поранення, вибухові травми, закриті черепно-мозкові травми, акубаротравми та опіки. Вік постраждалих – від 22 до 68 років.

Нагадаємо, 5 травня російські війська завдали удару КАБами по Запоріжжю. Під обстріл потрапили підприємства, житлові будинки, СТО, автомийка та магазин. Внаслідок атаки загинуло 12 людей. У місті також пошкоджені автомобілі та цивільна інфраструктура.


Читайте також:


📢 Inform.zp.ua створює спільноту тих, кому не байдуже Запоріжжя. Ми щодня працюємо, щоб ви першими дізнавалися важливі новини та знали правду про події в регіоні. Якщо вам важлива наша робота — долучайтеся до монобази та підтримуйте редакцію за посиланням ❤️


Exit mobile version