inform.zp.ua

У Запорізькій області планують облаштувати великий сектор для військових поховань

загинув

Фотоілюстрація, зроблена за допомогою ШІ

У Запоріжжі планують облаштувати окремий сектор для військових поховань на Правобережному кладовищі.

Про це повідомив представник Запорізької області у Раді ветеранів при Мінветеранів України, співзасновник ГО «РАЗОМ.ЮА» Ігор Ілюшкін в інтерв’ю Inform.zp.ua.

Він зазначив, що вже є розуміння, як має виглядати це місце. Водночас у регіону не вистачає коштів на швидке виконання робіт, адже область спрямовує значні ресурси на допомогу військовим.

«Є вже проект величезний по Правобережному кладовищу, він не швидкий. Була нарада по ньому, ми були присутні. Там з’явиться, я думаю, не гірше, ніж у Києві. Тобто є розуміння, є планування. Звісно, не вистачає коштів у адміністрації, бо ми знаємо, що Запорізька область перша по допомозі військовим. Але розуміння є, реакція на даний час є. Там буде сектор великий», – розповів Ілюшкін. 

Нагадаємо, у 2024 році Запорізька ОВА повідомляла, що на кладовищі святого Миколая планують створити меморіал на честь полеглих оборонців України. Концепція включає каплицю, меморіал у формі козацького хреста та спеціальні місця для поховань військових.


📢 Inform.zp.ua створює спільноту тих, кому не байдуже Запоріжжя. Ми щодня працюємо, щоб ви першими дізнавалися важливі новини та знали правду про події в регіоні. Якщо вам важлива наша робота — долучайтеся до монобази та підтримуйте редакцію за посиланням ❤️


Exit mobile version