inform.zp.ua

На Запоріжжі росіяни влучили у п’ятиповерховий будинок (ФОТО)

На Запоріжжі росіяни влучили у п’ятиповерховий будинок

Наслідки атаки на Запорізький район 25 квітня 2026 року. Фото: ДСНС

Російські війська атакували Запорізький район, унаслідок чого в одному з населених пунктів зафіксовано руйнування та масштабну пожежу в житловому будинку.

Про це повідомляє ГУ ДСНС у Запорізькій області.

Унаслідок обстрілів на території району сталося дві пожежі. В одному із сіл рятувальники ліквідували загоряння у п’ятиповерховому житловому будинку на площі 750 кв. м. В іншому населеному пункті горіла господарча споруда площею 40 кв. м.

Крім того, сапери ДСНС вилучили та знищили три вибухонебезпечні предмети сучасного виробництва.

Загалом до ліквідації наслідків обстрілів залучалися 49 рятувальників та 15 одиниць техніки.

Нагадаємо, у Запоріжжі один із ударів припав на територію навчального закладу. Вибуховою хвилею та уламками пошкоджено фасад будівлі, вибито вікна.

Читайте також:

У селі Юрківка російський дрон влучив у цивільну маршрутку. Одна людина загинула, ще четверо отримали поранення.


📢 Inform.zp.ua працює, щоб ви знали правду. Ми щодня збираємо важливі новини про Запоріжжя, окуповані території та життя в регіоні. Якщо наша робота важлива для вас, підтримайте редакцію донатом — ваша допомога дозволить нам продовжувати писати для вас! ❤️ Підтримати: за посиланням👈


Exit mobile version