inform.zp.ua

ВПО у Запорізькій області можуть отримати гроші на оренду житла: подробиці

оренду

Ілюстративне зображення/Иллюстративное изображение

Благодійний фонд «Право на захист» разом із Агентством ООН у справах біженців відкрили набір на програму допомоги з оплатою оренди житла. Подати заявку можуть переселенці та люди, які повернулися з-за кордону після початку повномасштабної війни. Учасникам, зокрема у Запорізькій області, компенсуватимуть вартість оренди протягом шести місяців.

Про старт прийому заявок повідомив БФ «Право на захист», передає «Телеграф».

Програма діє у Києві, а також у Запорізькій, Київській, Дніпропетровській, Кіровоградській і Полтавській областях. Податися можуть родини, які раніше не отримували таку допомогу і планують надалі самостійно оплачувати житло. Заповнити форму можна за цим посиланням.

Підтримку надаватимуть кільком категоріям:

Також враховують умови проживання. Отримані кошти можна буде витрачати тільки на оплату оренди житла.

Допомогу можуть отримати ті, хто живе у тимчасових прихистках, ризикує втратити орендоване житло або мешкає у неналежних умовах. Є ще одна умова: родина має бути готова за потреби самостійно знайти нове житло і мати гроші на оплату перших двох місяців оренди. Ці витрати потім відшкодують у межах програми.


Читайте також:


📢 Inform.zp.ua працює, щоб ви знали правду. Ми щодня збираємо важливі новини про Запоріжжя, окуповані території та життя в регіоні. Якщо наша робота важлива для вас, підтримайте редакцію донатом — ваша допомога дозволить нам продовжувати писати для вас! ❤️ Підтримати: за посиланням 👈


Exit mobile version