inform.zp.ua

Атака дронів на Запоріжжя 22 жовтня: відомо, у якому стані поранена семимісячна дитина

Наслідки атаки у Запоріжжі 22 жовтня 2025. Фото: ЗОВА

Після нічної атаки на Запоріжжя 22 жовтня під наглядом лікарів залишаються троє постраждалих. Серед них – семимісячне немовля. Медики оцінюють стан дитини як середньої тяжкості.

Про це повідомив очільник Запорізької обласної військової адміністрації Іван Федоров.

У будинок родини семимісячного хлопчика влучив ударний дрон типу “Shahed”.

Загалом у лікарнях міста перебувають 21 постраждалий від російських атак, із них п’ятеро – у тяжкому стані. Усі пацієнти отримують необхідну медичну допомогу.

Нагадаємо, 22 жовтня близько 01:30 ночі російські війська почали атакувати Запоріжжя ударними безпілотниками. Є руйнування інфраструктури та постраждалі. Станом на зараз відомо про 16 поранених.

Читайте також:


📢 Inform.zp.ua працює, щоб ви знали правду. Ми щодня збираємо важливі новини про Запоріжжя, окуповані території та життя в регіоні. Якщо наша робота важлива для вас, підтримайте редакцію донатом — ваша допомога дозволить нам продовжувати писати для вас! ❤️ Підтримати: за посиланням 👈


Exit mobile version