inform.zp.ua

Запоріжжя проведе в останню путь військового, який загинув на Донеччині

загинув

Фотоілюстрація зроблена за допомогою ШІ

Сьогодні, 11 жовтня, у селі Богатирівка на Запоріжжі відбудеться прощання із загиблим українським військовим Олександром Литвиненком, 1984 року народження. Старший солдат загинув 5 вересня 2024 року поблизу села Костянтинівка на Донеччині, виконуючи бойове завдання.

Про це повідомили у Михайлівській сільській раді.

Церемонія прощання розпочнеться о 12:00 у парку імені Сагайдачного в Запоріжжі (проспект Металургів, 1Б). О 13:15 жителів закликають створити живий коридор від магазину «Світанок» до центрального входу на кладовище в Богатирівці, де відбудеться поховання.

“Просимо жителів гідно зустріти нашого захисника, який поклав своє життя за нашу свободу і незалежність України у війні з російськими окупантами та провести його в останню дорогу! Слава Герою! Вічна пам’ять!”, – йдеться у дописі.

Військовий Олександр Литвиненко. Фото: Михайлівська сільська рада

Читайте також:


📢 Inform.zp.ua працює, щоб ви знали правду. Ми щодня збираємо важливі новини про Запоріжжя, окуповані території та життя в регіоні. Якщо наша робота важлива для вас, підтримайте редакцію донатом — ваша допомога дозволить нам продовжувати писати для вас! ❤️ Підтримати: за посиланням 👈


Exit mobile version