inform.zp.ua

У Запоріжжі демонтували понад 30 рекламних вивісок за тиждень

Фото: Інспекція з благоустрою Запоріжжя

У Запоріжжі інспектори з благоустрою продовжують працювати над впорядкуванням міського простору. За тиждень вони видали понад три десятки приписів і демонтували незаконні рекламні конструкції.

Про це повідомили в Запорізькій міській раді.

Протягом останнього тижня Інспекція з благоустрою Запоріжжя провела низку перевірок та робіт із впорядкування міського середовища.

За результатами перевірок інспектори видали 33 вимоги порушникам. Також було демонтовано 31 рекламну вивіску, які встановили з порушеннями. Окрему увагу приділили мовному законодавству: у місті російськомовні вивіски замінюють на українські.

Раніше ми повідомляли, що у Запоріжжі демонтували понад 20 незаконних рекламних конструкцій. Інспекція з благоустрою видала 60 приписів власникам незаконних вивісок.


Читайте також:

На Запоріжжі екоінспектори виявили незаконні дії в лісосмузі Комишуваської громади. Порушнику загрожує адміністративна відповідальність.

На Запорізькому напрямку російські війська продовжують просування. Зокрема, зміни зафіксовані поблизу села Новоіванівка на Новопавлівському напрямку.

У Запоріжжі погодили виплату ще 47 власникам зруйнованого житла – вони отримають житлові сертифікати на загальну суму понад 2,5 мільйона гривень для купівлі нових осель.


📢 Inform.zp.ua працює, щоб ви знали правду. Ми щодня збираємо важливі новини про Запоріжжя, окуповані території та життя в регіоні. Якщо наша робота важлива для вас, підтримайте редакцію донатом — ваша допомога дозволить нам продовжувати писати для вас! ❤️ Підтримати: за посиланням👈


Exit mobile version