Завтра, 15 серпня, з 10:00 до 13:00 трамвай №16 курсуватиме за скороченим маршрутом “Вокзал Запоріжжя-1 – Запоріжцирк” без заїзду на Павло-Кічкас.
Про це повідомляє EasyWay в телеграм-каналі.
Тимчасові зміни пов’язані з заміною контактного дроту в районі зупинки “ПрАТ Запоріжкокс”.
Запоржців закликають враховувати цю інформацію під час планування поїздок.
Нагадаємо, відсьогодні, з 11 серпня, комунальні автобуси у Запоріжжі також курсуватимуть за новим маршрутом №71. Розклад руху підібрали під години пік. Нові автобуси від європейських партнерів рухатимуться маршрутом від площі Запорізької до Симферопольського шосе.
Раніше ми писали, що у Запоріжжі планують запустити автобусний маршрут через набережну. Містян просять проголосувати за це рішення.
Читайте також:
У Запоріжжі продали на аукціоні списаний авіалайнер “ЯК-42Д” з двома двигунами, який понад десять років не літав. Його ціна склала понад 957 тисяч гривень.
Володимир Зеленський доручив уряду та військовому командуванню підготувати зміни, які дозволять українцям призовного віку виїжджати за кордон до досягнення 22 років.
Британське видання The Times оприлюднило чотири ймовірні варіанти зміни кордонів України після можливої мирної угоди з росією. Один із них передбачає, що рф забере під свій контроль усю Запорізьку область.
📢 Inform.zp.ua працює, щоб ви знали правду. Ми щодня збираємо важливі новини про Запоріжжя, окуповані території та життя в регіоні. Якщо наша робота важлива для вас, підтримайте редакцію донатом — ваша допомога дозволить нам продовжувати писати для вас! ❤️ Підтримати: за посиланням 👈