Мы в соцсетях
INFORM.ZP.UA – это информационный портал и сайт новостей города Запорожья. Каждый день мы рассказываем главные и свежие новости политики, экономики, культуры, криминал, происшествия, спорта Запорожья и Украины. Фото и видео репортажи за сегодня. Онлайн актуальные и последние новости Запорожья и Запорожской области за день. Информация и персоны Запорожья. INFORM.ZP.UA публикует статьи запорожских журналистов, расследования и честную аналитику. Мы очень ценим наших читателей и отбираем и размещаем для них самую важную информацию о событиях города Запорожья и области.
----:--
Мы в соцсетях
Головна » События » Гучні історії запорізьких сімей: чим закінчилися

Гучні історії запорізьких сімей: чим закінчилися

Гучні історії запорізьких сімей: чим закінчилися

У Запоріжжі з початку року сталося два випадки з дітьми, які опинилися в небезпеці поряд з рідними мамами. Перший трапився в розважальному центрі: побиття мамою сину зафіксували камери спостереження. Другий стався прямо на зупинці в Хортицькому районі: там знайшли маму, яка валялася п’яна, а поряд кричала маленька дитинка.

Чим закінчилися ці гучні історії? – редакція Inform.zp.ua запитали у Служби у справах дітей Запорізької міської ради. Коментує начальниця Наталія Сиворакша.

В першій історії я взяла особисту участь, спілкувалася з цією мамою. Наступного дня ми вже розшукували її. Було дуже прикро, що ця інформація з’являється у соціальних мережах, а офіційно нам ніхто не повідомляє про це. Але зараз вже ми відстежуємо навіть соціальні мережі. Ми потрапили до цієї родини, яка абсолютно всім забезпечена, є власне житло. Так, батьки були колись розлучені, але є підтримка як бабусь та дідусів з боку тата, так і з боку мами. Дитина абсолютно всім забезпечена. Чому так трапилось, мама пояснила, що вона зірвалася, не володіла своїми емоціями, дитина її вивела, тому що була якась недобра поведінка. Мама дуже шкодує! Ми не розлучали цю сім’ю. Ми взяли її на облік складних життєвих обставин. Сьогодні вона досі у нас перебуває на обліку. Ми працюємо, вона йде назустріч, працює з психологом досі, для того щоб була можливість контролювати себе, тому що є ще маленька дитина в цій сім’ї. Тому зараз служба у справах дітей контролює саме щоб більше нічого не трапилось. І найголовніше – це підключення обох батьків, був знайдений біологічний батько дитини, який долучається.

Наталя Сиворакша, начальниця Служби у справах дітей Запорізької міської ради. Фото: Facebook

Другий випадок був прикрий, але дякую Богу, що є батько цієї дитини, ми його знайшли. Мама дійсно зловживає алкогольними напоями, але зараз вона надала згоду на лікування. Контролює весь процес батько, тому що є ще доросла дитина. Маленька дитина зараз проживає з бабусею, дідусем та своїм батьком. Теж вони у нас перебувають на обліку.

За словами Наталії Сиворакша, кожна родина, яка потрапила до Служби і зарекомендувала себе з поганої сторони, береться обов’язково на облік. Крім психологічної допомоги таким сім»ям (за необхідності) надається інша допомога: продукти харчування, побутова хімія (яка наразі дуже необхідна), постіль, одяг.


Читайте также: